طراحی سایت

طراحی سایت یعنی فرآیند ساخت و راه‌اندازی یک پایگاه اینترنتی برای اطلاع‌رسانی، ارائه بهتر خدمات یا فروش مستقیم محصولات از طریق آن.

تماس با ما

طراحی سایت از دیگر خدماتی است که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ توکان ارائه داده می‌شود. همه مراحل لازم برای طراحی یک وب‌سایت، از طراحی وایرفریم گرفته تا طراحی گرافیکی، کدنویسی، برنامه‌نویسی و در نهایت راه‌اندازی وب‌سایت توسط کارشناسان ما انجام می‌شوند. در نهایت مدیریت وب‌سایت نیز به شما آموزش داده شده و با توجه به مدت زمان ذکرشده در قرارداد خدمات پشتیبانی نیز به شما ارائه داده می‌شود. اهمیت داشتن یک وب‌سایت برای کسب‌وکار بر هیچ‌کس پوشیده نیست. شما با داشتن یک وب‌سایت می‌توانید خدمات و محصولات خود را در هر مکان و در هر زمانی از شبانه‌روز به مشتریان خود ارائه دهید. این موضوع در افزایش درآمد شما و جلب اعتماد مشتریان‌تان تاثیر بسیار بالایی خواهد داشت.

فرآیند طراحی سایت

فرآیند طراحی سایت پروسه‌ای است که برای ساخت و راه‌اندازی یک وب‌سایت انجام می‌گیرد. این فرآیند شامل طراحی وایرفریم، طراحی گرافیکی، کدنویسی و برنامه‌نویسی، و در نهایت راه‌اندازی وب‌سایت است. طراحی وایرفریم یعنی طراحی نقشه کلی وب‌سایت و تعیین جایگاه هرکدام از اجزای آن. طراحی گرافیکی به معنای طراحی ظاهری و بصری سایت است. کدنویسی و برنامه‌نویسی هم یعنی مدیریت وب‌سایت. پس از انجام این مراحل نوبت به راه‌اندازی وب‌سایت می‌رسد که با انتخاب هاست و نام دامنه مناسب پیکربندی سایت انجام شده و در دسترس عموم قرار می‌گیرد. هدف از طراحی سایت برای هر برند و کسب‌وکاری، با توجه به نیاز آن متفاوت است. مثلا سایت‌های فروشگاهی، شخصی، شرکتی، خبری، آموزشی و... . هزینۀ طراحی سایت نیز با توجه نوع آن متغیر است. در کنار هزینه طراحی، هزینه‌هایی چون خرید هاست، تولید محتوا، سئو و هزینه پشتیبانی نیز به آن اضافه می‌شوند. با این وجود، اهمیت داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای را نمی‌توان انکار کرد. امروزه تمامی کسب‌وکارها روند آنلاین شدن را پیش گرفته‌اند و مردم نیز برای دریافت خدمات یا خرید در وهله اول به اینترنت مراجعه می‌کنند. همین موضوع دلیلی است برای حضور پر قدرت در این عرصه.

مراحل انجام خدمت طراحی وب‌سایت در آژانس توکان


تماس با آژانس توکان

1

کامل کردن فرم اولیه درخواست طراحی سایت

2

ارائه پروپوزال پیاده‌سازی پروژه (بر اساس نوع درخواست) به مشتری

3

آماده‌سازی دیزاین توسط تیم گرافیک توکان (در صورت نیاز)

4

پیاده‌سازی دیزاین توسط تیم فنی توکان

5

ارائه آموزش به مشتری

6

تحویل وب‌سایت به مشتری

7

سوالات متداول

داشتن وب‌سایت چه اهمیتی دارد؟

شما با داشتن وب‌سایت ارائه خدمات و فروش محصولات خود را 24 ساعته می‌کنید. به این صورت حتی زمانی که شما در دسترس نباشید، مشتری از سایت شما بازدید کرده و خرید خود را انجام می‌دهد. این امر هم در جذب مشتری موثر است و هم در جلب اعتماد او تاثیر بسیار بالایی دارد. از طرفی کار شما را نیز بسیار آسان‌تر می‌کند.

آیا نحوه مدیریت وب‌سایت بعد از طراحی آن آموزش داده می‌شود؟

بله! پس از پایان فرآیند طراحی وب‌سایت، تحویل آن و آموزش مدیریت آن طی یک جلسه صورت می‌گیرد.

پشتیبانی از وب‌سایت بعد از تحویل آن چگونه است؟

در صورت بروز مشکل در سایت طراحی‌شده، به مدت یک سال پس از تحویل آن خدمات پشتیبانی ارائه می‌شود. در اینجا لازم به ذکر است که خدمات پشتیبانی به معنای توسعه وب‌سایت نبوده و تنها شامل رفع مشکلات احتمالی می‌شود.

مدت زمان لازم برای طراحی سایت چقدر است؟

زمان لازم برای طراحی سایت با توجه به کاربرد سایت شما و امکانات و ویژگی‌های مد نظر شما متفاوت است. طراح سایت پس از انجام هماهنگی‌ها این زمان را برآورد کرده و به شما اعلام می‌کند.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت نیز با توجه به زمان لازم برای انجام آن و پیچیدگی‌های کار متغیر است.

سفر تا اوج با اولین گام آغاز می‌شود. از ما بپرسید که چگونه قرار است دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکارتان را متحول کنیم.

۶۴۰۶۳۱۳۲

به طور کلی طراحی وب‌سایت شامل ساخت و راه‌اندازی آن با توجه به نیاز و هدف کسب‌وکار شما است. در نهایت وب‌سایت شما به عنوان نماینده شما کار کرده و پاسخگوی نیازهای مشتری و مخاطب شما خواهد بود.

نظر خود را ثبت کنید

تماس با ما